Продаж 2-кімнатної квартири Балтійський пров. 3 в Києві Q-9106

Куренівка (Оболонський), Оболонський район, Київ Код: Q-9106

3 971 000* грн.

95 000 $

В доларах95 000 $

В євро87 700 €

Зв'язатися з ріелтором
1/7
  • Фото (7)
  • 2кімн.
  • 77.8кв.м.
  • 20/25поверх
  • Вулиця
  • ЖК
  • Кількість кімнат
  • Площа (загальна/житлова/кухні)
    77.8/35.9/11.4 кв.м.
  • Поверх/Всього поверхів
    20/25
  • Тип (серія) будинку
  • Матеріал стін
    Цегла
  • Опис

    Продаж великої двокімнатної квартири в ЖК Навігатор, Балтійський провулок 3. Велика квартира 77,8 м, ремонт від забудовника, якісно зроблені туалет та ванна (мідна розводка, перевірені бренди). 2 окремі кімнати по 17 м, кухня 12 м, гардеробна, утеплений балкон, великий хол в якому можна зробити зону відпочинку. В квартирі в наявності: холодильник, духова шафа, індукційна варильна поверхня, телевізор, пральна машина з функцією сушки. Хороша транспортна розв?язка.

  • Опис будівлі

    ЖК "Navigator", 2 будинок, комфортний та затишний будівельний комплекс, повністю закрита територія житлового комплексу, проект розроблено з урахуванням сучасних тенденцій

План-схема об’єкта нерухомості представлена на основі типових планів приміщень в будівлі. Площі на план-схемі можуть мати незначні відхилення від площ, зазначених в технічному паспорті об’єкту.

Зв'язатися з ріелтором

Схожі об'єкти