Продаж трикімнатних квартир в Києві

Купити 3-кімнатну квартиру Київ
Пошук оголошень за кодами

Всі коди об'єктів нерухомості мають складатися лише з латинської літери, дефіса і цифр

Купити трикімнатну квартиру в Києві

Вторинний ринок нерухомості Києва пропонує величезну кількість варіантів: від економ до преміум-класу. Вартість квартир також варіюється в залежності від їх місця розташування. У центрі, традиційно, розташовуються дорожчі варіанти, у спальних районах – можна знайти прекрасне житло за помірними цінами. Агентство Park Lane зможе запропонувати вам варіанти будь-якого сегменту у всіх районах.

Трикімнатна квартира: переваги

Трикімнатна квартира в Києві, купити яку можна в будь-якому районі столиці, має низку переваг:
● більша площа і ізольовані кімнати, що дозволяє з комфортом проживати сім'ї з двома і більше дітьми;
● зручність для сімей з кількома поколіннями, які проживають на одній житловій площі;
● купити 3-кімнатну квартиру в Києві можна за ціною, яка буде не набагато вищою за варіант з двома кімнатами. Річ у тім, що двокімнатні квартири завжди були популярніші, і ціна за квадратний метр, відповідно, завжди була трохи вищою.
Можна назвати ще кілька переваг такої квартири, але зручність і менша вартість за квадратний метр є головними плюсами. Ринок пропонує численні варіанти, проте, головне – визначитися з районом і вимогами до житла.

Вибір району для покупки квартири

Вибір району для проживання – один з найважливіших етапів, що передує пошуку конкретних варіантів квартири. Будь-який район має свої сильні сторони, і для кожної людини є кілька критеріїв оцінки: безпека, чистота, вартість, інфраструктура і транспортне сполучення.
● Оболонський район – один з лідерів за всіма параметрами. Тут є місця для відпочинку з дітьми, занять спортом, шопінгу, зручне транспортне сполучення і т.д.
● Дарницький і Дніпровський вирізняються спокійною обстановкою і великою кількістю доступного за вартістю житла. Їх мешканці відзначають хорошу роботу комунальних служб.
● Голосіївський район – це чистота, безпека і прийнятні ціни на житло, рекордна кількість зелені, 3 кімнатна квартира тут – ідеальний вибір для сім'ї з дітьми.
● Печерський, Подільський і Шевченківський райони – одні з найпрестижніших і найдорожчих у Києві, сильними сторонами є чистота і безпека. Вибір квартири дуже залежить від наближеності до центру Києва.
● Солом'янський, Деснянський, Святошинський райони вирізняються хорошою інфраструктурою, але не завжди якісним транспортним сполученням.
Купити квартиру з агентством Park Lane
Якщо вас цікавить 3 кімнатна квартира в Києві, агентство нерухомості Park Lane запропонує вам найрізноманітніші варіанти. Наша компанія є одним з лідерів на ринку ріелторських послуг і пропонує висококваліфіковану допомогу у підборі нерухомості – як житлової, так і комерційної. У нашому каталозі представлені 3-кімнатні квартири в різних частинах Києва, тому ми зможемо знайти для вас саме той варіант, який максимально точно відповідатиме вашим вимогам.
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, і наші фахівці негайно почнуть шукати квартиру вашої мрії!