Продаж квартир в Дарницькому районі Києва

Купити квартиру Дарницький район Київ
Пошук оголошень за кодами

Всі коди об'єктів нерухомості мають складатися лише з латинської літери, дефіса і цифр

Квартира в Дарницькому районі

Дарницький район столиці – безсумнівно, найактивніше забудовується і є найбільш перспективним з усіх 10-ти київських масивів-гігантів. Заснований в далекому 1935 році, він став найбільшим, найбільш заселеним районом міста, що володіє величезним економічним потенціалом. У 1969 році масив, який постійно розростався, розділили на 2 частини – хоча сучасний Дарницький район став суттєво меншим, потенціал його забудови і розвитку залишається значним.
Особливо популярні розташовані вздовж гілки метро квартири: Дарницький район налічує аж 7 станцій, головні з яких – Осокорки, Позняки.

Структура і облаштованість

Каскади озер і прибережна зона, приголомшливий вид на правобережні окраси (куполи Києво-Печерської лаври, Видубицького монастиря і Батьківщину-матір), широкі проспекти, облаштовані зони відпочинку (сквери, дитячі майданчики, парки), достатня кількість магазинів і об'єктів інфраструктури – тут є все, що потрібно для комфортного життя сучасної людини.
Квартири в Дарницькому районі можна купити, вибравши один з 5-ти його мікрорайонів:
- Найменша кількість новобудов представлена у Бортничах, Новій Дарниці і Харківському масивах, попри це активна забудова цих мікрорайонів ще попереду.
- Багаточисельніші нові квартири (Дарницький район, Київ) на Осокорках – сучасні житлові комплекси і окремі висотки все активніше витісняють приватний сектор.
- На території мікрорайону Позняки для вибору покупця найбільш широко представлені нові квартири у Дарницькому районі – продаж місцевої нерухомості згодом буде вигідним для власників, адже масив розвивається неймовірно швидко.
Приблизно третина місцевої забудови – це нові цегляні будинки (10 - 15 років), наприклад, Осокорки, велика частина яких була намита у 80-і роки, почали забудовуватися лише з 1993-го. Досить просторою буде практично будь-яка придбана тут квартира: Дарницький район дуже сучасний в плані забудови, хоч його і складно назвати молодим. Решта будинків, здебільшого, представленіпанельними висотками на 9-16 поверхів.

Кращі квартири у Дарницькому районі: продаж на вигідних умовах

Каталог, представлений вашій увазі – це можливість знайти і вибрати пропозицію, яка максимально відповідає вашим цілям. Практично будь-яка квартира в Дарницькому районі стане економічно вигідним і перспективним рішенням, але за допомогою наших ріелторів ви зможете підібрати найбільш оптимальний варіант із правильним співвідношенням ціна/якість.
Ми з радістю запропонуємо комплекс послуг, який допоможе вам не тільки вигідно купити нерухомість, але і примножити свій капітал у майбутньому. Головне завдання наших фахівців – максимально точно зрозуміти ваші очікування! Такий підхід допомагає нам втілювати мрії наших клієнтів про ідеальний будинок. Щоб проконсультуватися з досвідченим ріелтором, замовте зворотний дзвінок або зверніться в одну з 6 наших філій.