Повний супровід

Агентство нерухомості Park Lane

Агентство нерухомості Park Lane з 2006 року працює на ринку ріелторських послуг Києва і Київської області. За цей час фахівці Park Lane провели тисячі угод з продажу та оренди нерухомості в Києві і передмісті, задовольнивши запити найвимогливіших клієнтів агентства. Нерухомість в Києві - основна спеціалізація співробітників АН Park Lane. Фахівці нашого агентства нерухомості знають все про об'єкти, які виставлені на продаж або здаються в оренду в Києві.
Тому, якщо Вас цікавить оренда або покупка нерухомості в Києві, а також в передмісті столиці - звертайтеся в агентство нерухомості Park Lane. Ріелтори агентства нерухомості нададуть Вам кваліфіковані ріелторські послуги з підбору об'єктів нерухомості, що відповідають Вашому запиту, пошуку покупців або орендарів на Вашу нерухомість в Києві та під Києвом, професійний супровід угоди з нерухомості.
Послуги агентства нерухомості Park Lane - це безпосередні операції з нерухомістю - оренда, продаж і купівля нерухомості в Києві та Київській області, оцінка об'єктів нерухомості в Києві, юридичний супровід угод з продажу (купівлі) і оренди нерухомості, VIP-обслуговування, яке дозволяє швидко і вигідно продати і купити, орендувати і здати в оренду ексклюзивну або елітну нерухомість в Києві.
У 2011 році в агентстві нерухомості Park Lane відкрився відділ по роботі з ринком інвестицій, співробітники якого надають консультації за варіантами надійного і вигідного вкладення коштів в новобудови Києва. Сьогодні агентство Park Lane представлено мережею з шести філій в центральних районах столиці. На благо клієнтів в агентстві нерухомості на сьогоднішній день працюють більше 400 ріелторів, які допоможуть підібрати для Вас нерухомість в Києві.
Купівля нерухомості, продаж нерухомості - дуже відповідальний крок, для його здійснення найбільш надійно і безпечно співпрацювати з професіоналами вищого класу. Саме такими фахівцями є ріелтори агентства нерухомості Park Lane. Нерухомість в Києві - їх головний пріоритет в роботі. Наші ріелтори мають базу нерухомості всіх цінових категорій і допоможуть Вам знайти саме те, що ви шукаєте. Головне завдання ріелторів Park Lane - повністю виправдати очікування Клієнта, а значить знайти для нього ту нерухомість в Києві, або того покупця (орендаря), які відповідають всім запитам і побажанням. Ми не обіцяємо, що виконаємо всі Ваші бажання, але все, що стосується нерухомості - збудеться обов'язково за допомогою агентства нерухомості Park Lane.