Продаж квартир в Дніпровському районі Києва

Купити квартиру Дніпровський район Київ
Пошук оголошень за кодами

Всі коди об'єктів нерухомості мають складатися лише з латинської літери, дефіса і цифр

Квартири в Дніпровському районі

Агентство нерухомості Park Lane, один з лідерів сфери ріелторських послуг столиці України, допоможе вибрати комфортну і затишну квартиру у Дніпровському районі Києва.
Досвідчені ріелтори проконсультують, дізнаються всі ваші вимоги і побажання до майбутнього житла, підберуть найбільш відповідні пропозиції – супроводжуватимуть процес покупки на всіх етапах. Наші фахівці забезпечать швидку і безтурботну покупку квартири, яка повністю відповідатиме вашим побажанням.

Особливості району

Розташувавшись практично посередині лівобережної частини Києва, Дніпровський район увібрав кращі риси спального масиву з прекрасно розвиненим бізнес-сектором. Ця частина столиці досить автономна – покупка квартири в Дніпровському районі дозволяє не добиратися у галасливий центр, страждаючи від пробок і натовпів у метро, адже тут представлена величезна кількість бізнес-центрів, офісів (основна маса в районі м. Лівобережна, Чернігівська), присутня частина промислової зони. Ближче до Дніпра ви знайдете рекреаційну зону з обладнаними спортивними та дитячими майданчиками, місцями для пікніків, пляжами. На порядок дорожчою за ніші буде розташована поблизу зони відпочинку, парку Перемоги і прибережної лінії квартира: Дніпровський район складно назвати доступним, якщо ви вибираєте такі території. Але що може бути краще, ніж можливість жити поблизу неймовірної природи, перебуваючи при цьому за крок від серця столиці ?
Будь-яка квартира у Дніпровському районі подарує своєму власникові додатковий бонус – можливість швидко добратися до однієї з головних прикрас столиці – Гідропарку, з його затишними бухтами і пляжами.

Історія і структура

Формування сучасного Дніпровського району припадає на 1969 рік, саме тоді він відокремився від Дарницького, ставши самостійною одиницею. Незважаючи на невелику площу, всього в 66 км, він є найбільш густонаселеним на лівобережжі, вміщуючи близько 400 тисяч жителів. Продаж квартир (Київ, Дніпровський район) тут широко представлений як на вторинному, так і первинному ринку столичної нерухомості. Сучасні новобудови зводяться у всіх 10-ти мікрорайонах:
● Більша частина ЖК бізнес і комфорт-класу, які представлені на Микільській Слобідці, сконцентровані на вул. Раїси Окіпної, і загалом на Лівобережному масиві, Русанівці, на березі Дніпра.
● На Старій Дарниці і Соцмістечку також можна купити квартиру: Дніпровський район пропонує безліч варіантів економ-класу в промислових або менш зручних з точки зору транспортної розв'язки мікрорайонах.
● Економ і комфорт-клас також представлений на Березняках, Воскресенці, Райдужному, ДВРЗ – на території цих та інших масивів ведеться менш активна забудова. Вигідні пропозиції в одному каталозі: продаж квартир у Дніпровському районі.
При такому широкому розмаїтті, ви без проблем зможете купити квартиру у Києві: Дніпровський район дозволяє підібрати житло на будь-який смак. А зробити це максимально вигідно, швидко, заздалегідь вивчивши всі переваги і недоліки місцевості, – у цьому вам допоможуть ріелтори нашого агентства. Ви можете розглянути поданий каталог самостійно або відразу звернутися до послуг фахівців. З
верніть увагу, вибираючи квартири, Дніпровський район дозволяє врахувати всі ваші вимоги, він максимально різноманітний і перспективний з точки зору інвестицій у нерухомість.