Оренда квартир Поділ в Києві

Зняти квартиру Поділ Київ
Пошук оголошень за кодами

Всі коди об'єктів нерухомості мають складатися лише з латинської літери, дефіса і цифр

Зняти квартиру на Подолі

Агентство нерухомості Park Lane є одним з лідерів у сфері надання ріелторських послуг. Наші фахівці володіють всіма необхідними знаннями і надають такі види послуг:
● підбір нерухомості, зважаючи на запит клієнта;
● юридичну консультацію;
● повний супровід угоди.
У нашому каталозі представлені найрізноманітніші варіанти житлової та комерційної нерухомості. Якщо вам необхідно зняти квартиру, Поділ та інші історичні та спальні мікрорайони пропонують велику кількість варіантів, з яких наші ріелтори підберуть для вас той, який максимально точно відповідає вашим побажанням.

Оренда квартир: Поділ

Поділ – місцевість Києва з багатою історією. До середини 20 століття цей район був осередком ремісників і купців, пізніше почалася глобальна забудова і в багатьох старих будинках дореволюційної епохи стали відкриватися художні галереї, ресторани і музеї.
Якщо вам потрібне житло в центрі Києва, то в цьому випадку доречною буде оренда квартири – Поділ від центру розташований у 10 хвилинах їзди на автомобілі. Крім хорошого місця розташування, цей мікрорайон має такі переваги:
● Чудове транспортне сполучення. Три станції метро, численні маршрути наземного транспорту допоможуть доїхати в будь-яку точку Києва. Однак варто враховувати, що вулиці Подолу досить вузькі, що сповільнює рух автотранспорту у години пік.
● Розвинена інфраструктура. На Подолі розташовані заклади на будь-який смак – від хіпстерських барів до ресторанів найвищого рівня. Мешканці зі всього Києва з'їжджаються сюди для того, щоб подивитися на постановки сучасних театрів, відвідати шоу-руми українських дизайнерів.
● Недалеко розташована набережна, звідки можна відправитися на річкову прогулянку, ще однією визначною пам'яткою району є єдиний у Києві фунікулер.
● Поділ – людний і галасливий мікрорайон, де днем містяни працюють, а ввечері неодмінно відправляються на прогулянки по місту і відвідують різні заклади. Незважаючи на такий рух, у глибині району дуже спокійно.
● Кілька скверів, в тому числі і «Самосад», набережна Дніпра популярні серед місцевих жителів місця відпочинку. Тут гуляють, катаються на велосипедах і здійснюють пробіжки.
Загалом, якщо ви хочете зняти квартиру на Подолі довгостроково, у вас буде під рукою все необхідне: супермаркети, школи, дитячі садки, магазини одягу та взуття тощо.

Знімайте квартиру вигідно з Park Lane

Фахівці агентства нерухомості Park Lane допоможуть вам знайти хорошу квартиру в оренду на Подолі. Ми маємо у своєму розпорядженні велику кількість варіантів, тому зможемо запропонувати житло, яке точно відповідатиме вашим запитам, як за обстановкою, так і за місцем розташування.