Оренда квартир в Голосіївському районі Києва

Зняти квартиру Голосіївський район Київ
Пошук оголошень за кодами

Всі коди об'єктів нерухомості мають складатися лише з латинської літери, дефіса і цифр

Зняти квартиру в Голосіївському районі довгостроково

Park Lane – це агентство нерухомості, яке надає послуги досвідчених ріелторів по всьому Києву. Наш сервіс, великий каталог і висококваліфіковані фахівці допоможуть вирішити будь-яке питання, щодо купівлі-продажу і оренди житлової і комерційної нерухомості. Ми надаємо такі послуги:
● консультування клієнта щодо ситуації на ринку нерухомості;
● з'ясування потреб і демонстрація об'єкту;
● перевірка достовірності документів на нерухомість;
● оцінка об'єкту і консультування щодо схем платежів.
Якщо ви хочете зняти квартиру в Голосіївському районі довгостроково, ми зможемо запропонувати найрізноманітніші варіанти.

Голосіївський район: інфраструктура і особливості

Голосіївський район є одним з найбільших у Києві. Він простягається майже від центру до південного кордону міста, має багату історію. Тут зустрічаються як новобудови, так і будинки радянського періоду. Район має прекрасну інфраструктуру, безліч цікавих місць і зон для відпочинку.
● Голосіївський ліс – найголовніша пам'ятка Голосієво. Він покриває величезну територію, тут є майданчики для відпочинку з дітьми і пікніків. Крім того, це прекрасне місце для піших прогулянок, пробіжок і велопрогулянок.
● Національний виставковий експоцентр, музеї, іподром та інші культурні об'єкти розосереджені по всьому району.
● Достатньо шкіл, дитячих садів, кілька великих вищих навчальних закладів.
● Транспортне сполучення добре розвинене. Через район проходить сім станцій метро, наземний транспорт також дозволяє доїхати в будь-яку точку Києва.
● Багато барів, кафе, ресторанів, кінотеатрів, фітнес-центрів та інших місць для розваг.
Варто відзначити, що тут дуже популярна оренда квартир – Голосіївський район приваблює студентів, що навчаються у місцевих ВНЗ, а також людей, які хочуть жити поруч з розвиненою інфраструктурою і безліччю парків. Вартість житла залежить від мікрорайону: ближче до центру і зеленої зони – ціни вищі, трохи далі можна дешевше зняти квартиру, Голосіївський район є досить гнучким в плані вартості. Потрібно звертати увагу також і на будинок, в якому розміщене житло: новобудови мають сучасне планування і велику площу, в той час як у старих будинках місця суттєво менше.

Довгострокова оренда квартир у Голосіївському районі

Агентство нерухомості Park Lane має у своєму розпорядженні великий каталог доступного орендного житла у Голосіївському районі. Наші агенти завжди прислухаються до побажань клієнтів, і підбирають об'єкти, які максимально точно підходять під задані критерії. Разом з нами ви зможете швидко знайти якісну житлову площу для довгострокової оренди!
Зателефонуйте або залиште заявку, заповнивши форму на нашому сайті, і фахівці зв'яжуться з вами сьогодні ж!