Оренда квартир Солом'янський район в Києві

Зняти квартиру Солом'янський район Київ
Пошук оголошень за кодами

Всі коди об'єктів нерухомості мають складатися лише з латинської літери, дефіса і цифр

Зняти квартиру в Солом'янському районі довгостроково

Агентство нерухомості Park Lane – це одна з найбільших ріелторських компаній столиці. Ми співпрацюємо з понад 400 фахівцями, і всі вони є професіоналами своєї справи. Різні тренінги дозволяють постійно оновлювати знання, які стосуються ринку нерухомості, а також знати всі юридичні тонкощі операцій щодо купівлі-продажу та оренди. Якщо ви хочете зняти квартиру в Солом'янському районі довгостроково, фахівці нашого агентства запропонують вам варіанти, які точно відповідатимуть вашим побажанням.

Солом'янський район: особливості та інфраструктура

Солом'янський район розташований на правому березі Дніпра і тягнеться практично від центру Києва до околиці міста. Основна частина житлового фонду побудована в 70-80-х рр., новобудов також досить багато, але переважно вони розташовані ближче до центру. Тут можна легко зняти квартиру на тривалий термін – Солом'янський район приваблює не лише молодь і студентів, а й молоді сім'ї. Це не дивно, адже розвинена інфраструктура і спокійна обстановка сприяє комфортному життю.

Кілька фактів про цей район:


● «Ворота столиці» – неофіційна назва району, оскільки тут розташовані залізничний вокзал і аеропорт «Жуляни». Однак це не заважає бути йому одним з найбільш тихих і спокійних у місті.
● Парк імені Островського та «Відрадний» є популярними серед мешканців місцями відпочинку. Тут можна зустріти бігунів, велосипедистів, батьків з дітьми і просто людей, які вийшли на прогулянку. Також спортсмени-аматори займаються у Солом'янському лісопарку.
● Спортивні комплекси, розташовані в різних частинах району приваблюють любителів активного відпочинку.
● Гірськолижний комплекс «Протасів Яр» – одна з головних «родзинок» – практично у центрі міста.
● Торгових центрів небагато, але в достатній кількості є великі супермаркети. Щодо розваг, то кінотеатри, боулінг, невеликі кафе і ресторани – завжди до послуг гостей.
● Метро тут нема, але наземний транспорт розвинений добре. До центру можна дістатися за 20-40 хвилин, в залежності від вашого місця розташування. Населення району відрізняється різноманітністю, оскільки тут живуть люди різних поколінь. Крім того, дуже популярна оренда квартир, Солом'янський район приваблює як студентів, так і молоді сім'ї.

Довгострокова оренда квартири в Солом'янському районі

Каталог агентства Park Lane містить величезну кількість варіантів орендного житла, в тому числі у Солом'янському районі. Крім пошуку відповідних варіантів і демонстрації об'єктів, наші фахівці надають весь спектр послуг, пов'язаних з процедурою оренди житлової нерухомості:
● юридична консультація;
● інформування про ситуацію на ринку нерухомості;
● оцінка об'єкта;
● перевірка документів власника і встановлення правочинності договору;
● консультування з питань оподаткування.
Для оформлення заявки зателефонуйте нам або скористайтеся формою на сайті!