Кар'єра

Вікторія Барабаш

Вікторія Барабаш, Генеральний директор АН Park Lane: 

«Людей, які працюють у ріелторському бізнесі називають «ріелтер», «ріелтор», «рієлтер», використовують словосполучення «ріелторська діяльність» або просто «робота в нерухомості». Слово «ріелтор» (realtor) чи «спеціаліст з нерухомості» запозичене з англійської мови і перекладається як «той, хто працює з нерухомістю». Про те, які функції передбачає така діяльність, де навчають цій професії, хто може стати успішним ріелтором, можна дізнатися на співбесіді з менеджером з персоналу.

Ми створили такі умови, за яких фахівцям, що співпрацюють з АН Park Lane гарантоване навчання та професійне зростання. Висока кваліфікація наших партнерів дозволяє їм вирішувати цікаві завдання, отримувати гідну матеріальну винагороду та задоволення від добре виконаної роботи.

В наших планах – відкриття нових офісів. Нам потрібні нові фахівці: впевнені, наполегливі, відкриті для нових знань, здатні не тільки мріяти, а й втілювати мрії у життя. У кожної такої людини є можливість розпочати кар'єру і піднятися на найвищий рівень – фінансовий і професійний.

Підтвердженням цього є приклади всіх тих, хто пройшов шлях від стажера до керівника та став частиною команди Park Lane. Приходьте до нас і впишіть свою сторінку в історію успішної, надійної і стабільної компанії!»

Послуги агентства нерухомості «Park Lane»