Умови роботи в АН Park Lane

Дохід працівників компанії

Головний заробіток фахівця з нерухомості складається з відсотків від суми укладених угод . Розроблено систему особистого і командної преміювання, яка суттєво збільшує фінансові можливості фахівця.

Існує також програма лояльності, яка передбачає підвищені відсотки від суми укладених угод для фахівців, що працюють в компанії понад 2 роки. І, звичайно ж, є система нематеріального заохочення - найкращі фахівці нагороджуються грамотами, їх фотографії розміщуються у відділах, завдяки чому колеги та клієнти знають, хто є найуспішнішими.

Звичайно, в професії ріелтора, як і в будь-який інший, є свої труднощі, але вони не лякають тих, хто вміє спілкуватися з людьми, має бажання з’ясувати потреби своїх клієнтів і хоче їм допомогти.

Гідні умови праці

Зараз в агентстві працює понад 520 осіб. Всі вони забезпечені професійними умовами для ефективної діяльності. Кожен офіс обладнаний багатоканальними телефонами, виділеною лінією Інтернет, є доступ до найповнішої бази даних об'єктів нерухомості.

Дієві технології, продумана маркетингова політика компанії в цьому напрямку і потужна рекламна підтримка фахівців, забезпечують постійний приплив клієнтів і стабільний заробіток співробітникам.

Послуги агентства нерухомості «Park Lane»