Вибране 0

Нерухомість в оренду у Києві

нові надходження нерухомості

ще об'єкти
Оболонський район 

Квартира, Z-62694, Героев Днепра, Оболонский Код об`єкту: Z-62694
Героїв Дніпра
Площа: 51 кв.м
Кількість кімнат: 2
Всього поверхів: 9 поверх

9 000 грн. детальніше


Дарницький район 

Комерційна нерухомість, Z-62631, Руденко Лариси, Дарницкий Код об`єкту: Z-62631
Руденко Л.
Профіль: Офіс
Площа: 14.5 кв.м
Всього поверхів: 8 поверх

3 000 грн. детальніше


Печерський район 

Комерційна нерухомість, Z-62624, Рыбальская, Печерский Код об`єкту: Z-62624
Рибальська
Профіль: Нежитлове приміщення
Площа: 250 кв.м
Всього поверхів: 1 поверх

28 100 грн. детальніше


всі пропозиції нерухомості

Продаж нерухомості у Києві

нові надходження нерухомості

ще об'єкти
Голосіївський район 

Квартира, Z-65484, Вильямса Академика, Голосеевский Код об`єкту: Z-65484
Вільямса Академіка
Площа: 81 кв.м
Кількість кімнат: 3
Всього поверхів: 10 поверх

ціна знизилась 2 529 000 грн. детальніше


Дарницький район 

Квартира, N-17643, Заречная, Дарницкий Код об`єкту: N-17643
Зарічна
Площа: 45 кв.м
Кількість кімнат: 1
Всього поверхів: 25 поверх

ціна знизилась 1 967 000 грн. детальніше


Шевченківський район 

Квартира, I-25844, Зоологическая, Шевченковский Код об`єкту: I-25844
Зоологічна
Площа: 28.9 кв.м
Кількість кімнат: 1
Всього поверхів: 9 поверх

ціна знизилась 843 000 грн. детальніше


всі пропозиції нерухомості

Новини

19-12-2016
Вищий господарський суд оскаржив незаконну приватизацію людьми екс-міністра науки і освіти Дмитра Табачника двох відомчих будівель в центрі Києва.
19-12-2016
У поточному році іпотечне кредитування фізичних осіб пожвавилося.

Огляди

За інформацією аналітичного центру агентства нерухомості Park Lane (м.Київ), в грудні 2016 року обсяг капіталовкладень в елітну нерухомість Києва (вартістю від 250 тис. дол.) склав 5 млн. 593 тис. дол.* Це на 140% вище за показники листопада.
За даними аналітичного центру агентства нерухомості Park Lane (м.Київ), у грудні 2016 року обсяг коштів, витрачених на оренду елітної нерухомості Києва (від 2,5 тис. дол. США на місяць) склав 40 тис. дол. США*, що нижче за показники листопада на 41%.

Агентство нерухомості Park Lane


Агентство нерухомості Park Lane з 2006 року працює на ринку ріелторських послуг Києва і Київської області. За цей час фахівці Park Lane провели тисячі угод з продажу та оренди нерухомості в Києві і передмісті, задовольнивши запити найвимогливіших клієнтів агентства. Нерухомість в Києві - основна спеціалізація співробітників АН Park Lane. Фахівці нашого агентства нерухомості знають все про об'єкти, які виставлені на продаж або здаються в оренду в Києві.
Тому, якщо Вас цікавить оренда або покупка нерухомості в Києві, а також в передмісті столиці - звертайтеся в агентство нерухомості Park Lane. Ріелтори агентства нерухомості нададуть Вам кваліфіковані ріелторські послуги з підбору об'єктів нерухомості, що відповідають Вашому запиту, пошуку покупців або орендарів на Вашу нерухомість в Києві та під Києвом, професійний супровід угоди з нерухомості.
Послуги агентства нерухомості Park Lane - це безпосередні операції з нерухомістю - оренда, продаж і купівля нерухомості в Києві та Київській області, оцінка об'єктів нерухомості в Києві, юридичний супровід угод з продажу (купівлі) і оренди нерухомості, VIP-обслуговування, яке дозволяє швидко і вигідно продати і купити, орендувати і здати в оренду ексклюзивну або елітну нерухомість в Києві.
У 2011 році в агентстві нерухомості Park Lane відкрився відділ по роботі з ринком інвестицій, співробітники якого надають консультації за варіантами надійного і вигідного вкладення коштів в новобудови Києва. Сьогодні агентство Park Lane представлено мережею з шести філій в центральних районах столиці. На благо клієнтів в агентстві нерухомості на сьогоднішній день працюють більше 400 ріелторів, які допоможуть підібрати для Вас нерухомість в Києві.
Купівля нерухомості, продаж нерухомості - дуже відповідальний крок, для його здійснення найбільш надійно і безпечно співпрацювати з професіоналами вищого класу. Саме такими фахівцями є ріелтори агентства нерухомості Park Lane. Нерухомість в Києві - їх головний пріоритет в роботі. Наші ріелтори мають базу нерухомості всіх цінових категорій і допоможуть Вам знайти саме те, що ви шукаєте. Головне завдання ріелторів Park Lane - повністю виправдати очікування Клієнта, а значить знайти для нього ту нерухомість в Києві, або того покупця (орендаря), які відповідають всім запитам і побажанням. Ми не обіцяємо, що виконаємо всі Ваші бажання, але все, що стосується нерухомості - збудеться обов'язково за допомогою агентства нерухомості Park Lane.
Детальніше
Вызов консультанта